Dzień 9 Kilometry dobra

Dziękujemy za duży odzew w wsparciu „kilometrów dobra”, z radością postanowiliśmy to uporządkować i zrobić grafik.  Dzisiejszym sponsorem był: Wiesław i Dawid Handziuk „Sklep Medyczny Axis Bytom.

Jutro anonimowi darczyńcy. Oczywiście ciągle pojawiają się anonimowe wpłaty na konto, które równie nas cieszą. Szczególnie cieszymy się z zaangażowania tak wielu osób.

Jak dobrze wszystko pójdzie to widzimy się 3 lipca na antenie TVN24 o godz. 21.00 w programie Polska i Świat.

 

A u księdza:

Dzień 9
Dystans: 170 km
Trzy państwa w jednym dniu. Niemcy- już się ich nachwaliłem. Szwajcaria- krótko ale bardzo przyjemnie. No i Francja, z którą zostanę najdłużej więc nie będę się nad nią rozwodził póki co. Dziś cały dzień wzdłuż rzek. Och by tak było do końca. Przy 35 stopniach w cieniu a ok 45 w słońcu woda jest zbawieniem.
Forma jest niezła, nogi dają radę, z głową- mam wrażenie- też jest całkiem dobrze jutro postaram napisać coś więcej. Dziś chcę się wyspać.
Dziękuję bardzo Wiesławowi i Dawidowi Handziuk „Sklep Medyczny Axis Bytom” za wsparcie w akcji „Kup księdzu kilometry” (nie mam pojęcia jak ona się nazywa ) w ogóle dzięki za duży odzew. Sztab akcji ma już grafik na cały tydzień. Pojawili się również tacy, którzy dają 200 zł i chcą 200 km. Spróbujcie przejechać 50 to zobaczycie cwaniaczki A tak serio, strasznie wam dziękuję za wiarę w moje możliwości. To naprawdę daje siły Na dziś tyle. Dobrej nocy dobrzy ludzie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.