Dzień 13 – telewizja, licytacje i słonie

Dziś doczekaliśmy się emisji reportażu o Zuzi w TVN24. Dziś też uruchamiamy aukcję podarowanych nam przedmiotów (złota zawieszka i koszulka Legii). Przedmioty można licytować na specjalnej stronie na facebooku – rowerowedobro .

 

Dzień 13
Dystans: 160 km
Łącznie 2031 km za mną
Zaczęło się od deszczu, wiatru i chłodu. A później było już tylko lepiej:) ładne tereny i otwarte kościoły. W jednym z nich spotkałem parę Holendrów. Mieli po 60 lat. Jadą z Holandii do Santiago. Niesamowicie fajni ludzie. Wypiliśmy kawę, z niedowierzaniem patrzyli gdy mówiłem o swojej wyprawie. A ja z niedowierzaniem patrzyłem na nich i ich determinację. Dobre spotkanie:)
Dziś dzień zjazdów i podjazdów. Cierpi moja łydka, z którą mam problemy od początku tego sezonu. Przydałby się jej dobry masaż, choć i tak codziennie się „roluje”. Zobaczymy co będzie jutro:)
Na trasie byłem dziś „tańczącym z tirami”. Po jakichś 50 km zjechałem na drogę 951. Najkrótszą w kierunku w którym jadę. Okazało się, że jest to trasa łącząca dwie autostrady. Tir za tirem i ja – mała mrówka, która stanęła do walki ze słoniem. Ba! Z setkami słoni. Ale była adrenalina, ale były emocje! A jaka koncentracja:) to jest mój żywioł! Mrówka nie dała się słoniom od razu przypomniała mi się nasza krajowa 19 czy 17. Albo Via Baltica, którą śmigałem na Nordkapp. Swoją drogą dziś mijają 3 lata, gdy rowerem za 230 zł pokonałem 2800 km, by dotrzeć na najdalej wysunięty na północ punkt Europy:)
Co w akcji? Pieniążki lecą, sztab się cieszy. Dziś ruszymy z aukcją gadżetów, oczywiście pieniądze przeznaczone dla Zuzi:) szczegóły pewnie w kolejnym poście.
Dziękuję dzisiejszym sponsorom: Emilce (żonie Rumuna, który wspierał jako pierwszy) – dzięki! Piotrowi Sidorskiemu – Z tego co wiem, to Hrubieszów:) – dzięki! I Łukaszowi – to akurat mój brat dzięki bracie!
W tym miejscu dzięki dla mojej całej rodziny, która pewnie rwie sobie włosy, patrząc na to, co wyrabiam dzięki za doping!
Tymczasem wszystkim wam – dobrej nocy dobrzy ludzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.